O nás

Už více než 30 let se specializujeme na výrobu bloků, skicáků, zápisníků, diářů a kalendářů. Naší parketou je také zakázková výroba se specializací na spirálovou vazbu.

Co děláme?

Vlastní výrobky

Bloky, zápisníky, kalendáře, diáře, školní sešity, skicáky, nedatované výrobky

Ostatní polygrafické práce

Personalizace výrobků, laserové gravírování do papíru, výroba krabiček.

d
Vazba

Twin wire, kovová vinutá spirála, plastová vinutá spirála, šitá vazba V1 a V3, lepená vazba

h
Zakázková výroba

Poznámkové bloky, brožury, sešity, katalogy, kalendáře a diáře s vlastním designem. Digitální tisk vizitek, plakátů letáků a poukazů.

Velkoobchod

Máme široký sortiment osvědčených výrobků i novinek, které zákazníci vyhledávají a nakupují je během celého roku. 

B2B spolupráce

Našim zákazníkům poskytujeme široký sortiment zboží za příznivé ceny, který je připraven k okamžité distribuci.Jsme i online. 

S kým spolupracujeme?

Reklamní agentury
Tiskárny
Instituce
Firmy

Jsme tu pro vás.

 

Jsme rodinná firma, která miluje papír. Všechny výrobky pro vás tvoříme s láskou, pečlivostí, radostí a precizností a vyrábíme je tady, v České republice. 

Náš příběh se zrodil před více než 30 lety. V prázdných halách opuštěného kravína v malé vesnici u Sedlčan jsme začali budovat a tvořit. Chtěli jsme vytvořit rodinnou firmu, která bude dělat radost nám i zákazníkům. Firmu se srdcem na dlani, s myšlenkou v hrsti a s nápadem v kapse. 

Tak vznikla rodinná firma BOBO. Založili ji Václav a Helena Kabátovi, kteří dnes ve firmě pracují se svými syny a dalšími šikovnými lidmi.

„VĚŘÍME, ŽE PAPÍR MÁ PŘED SEBOU
SKVĚLOU BUDOUCNOST.“